HAKKIMIZDA

Sanpa Elektronik 1988 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne Türk Sanayisine Test ve Ölçüm Cihazları bazında tedarikçi bir firma olarak hizmet vermiş ve hizmet vermeye devam etmektedir.. 

Amacımız, tecrübeli kadrosu ile, Test ve Ölçüm Cihazları pazarında yüksek kaliteye ve ekonomiye sahip ürünleri bulup, siz değerli meslektaşlarımıza sunmak, onları tanıtmak ve bu konularda tanıtıcı seminerler düzenlemektir.

NE SUNUYORUZ. 

Bildiğiniz gibi ciddi ve dünyaca tanınan firmaların ürünleri kalite ve fiyatça yüksek olmaktadır.

Sizlerden gelen istekleri değerlendirerek, iyi bilinen kaliteli fakat pahalı ürünlerimize muadil olan Uzak Doğu menşeli (Çin, Kore, Taiwan) yine kaliteli fakat fiyatça uygun ürünleri de portföyümüze dahil ettik. . 

Dolayısı ile kendi alternatifimizi, kendimiz yarattık. Fakat prensiplerimizden hiç ödün vermedik. İthalatını yaptığımız ülkelerin her zaman en iyi markalarını araştırdık.

Doğrudan üretici firmalarla temasa geçerek, bizzat fabrikalarını ziyaret ettik, üretim aşamalarını inceledik ve sizler için en doğru ürünü seçmeye çalıştık. .

Mümessilliğini yaptığımız firmalar dünyanın en ünlü ve ciddi firmalarıdır. Getirdiğimiz bütün cihazlar en az bir yıl süre ile fabrikasyon hatalarına karşı garantilidir .

Kyoritsu, Megger, Testboy, Schuetz Messtechnik, Kilovolt, Appa, Santech, Mastech,.